fbpx
Tom Jones

Tom Jones

Том Джонс – це британський співак, якого вважають живою легендою поп-музики. Його музика досі не втратила своєї краси і актуальності.

Чому варто піти на концерт Tom Jones

  1. Справжня легенда поп-музики
  2. Всесвітньо відомі хіти
  3. Неповторна атмосфера живого виступу

Хто такий Tom Jones

Батьки Тома ходили до церкви, тому його музична кар’єра почалася з церковного хору. А після цього приєднався до місцевої рок-групи, де почав грати на ударних і виконувати бек-вокальні партії. Захоплюватися рок-н-ролом, ритм-н-блюзом, а також американським блюзом.

Після народження сина Том міг займатися музикою лише вечорами. Він співав у барах і клубах, аж поки його не помітив відомий лондонський продюсер Гордон Міллс.

Грубувата манера співу, а також трохи хрипкий голос молодого співака довго не дозволяли підшукати підходящу звукозаписну компанію, яка могла б зайнятися подальшим просуванням музиканта.

Tom Jones пісні

Другий сингл молодого співака –  «It’s Not Unusual» – став міжнародним хітом.

Вже через рік британський співак виконав заголовну пісню до фільму «Шарова блискавка». І незабаром отримав за цю пісню премію «Греммі».

З цього моменту популярність Тома Джонса стала стрімко зростати. Він записав кілька успішних альбомів, а також об’їздив півсвіту з концертними виступами.

В кінці 90-х Том Джонс записав платівку з символічною назвою «Reload», яка вже дуже скоро стала справжнім хітом. А представлена на ній композиція «Sex Bomb» згодом була визнана однією з найпопулярніших і відомих пісень за всю історію музичної індустрії.

Цікаві факти про Tom Jones

Багаторічна творчість Джонса була відзначено присвоєнням співакові лицарського титулу з рук королеви Єлизавети II.

Унікальні голосові дані Тома Джонса фанати приписували його далеким африканським кореням.